Adana havalimanı transferleriniz için
en iyi yol...

Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak.

Transfer rezervasyonu

Popüler Lokasyonlar

Adana Şakirpaşa Havalimanı

Popüler Lokasyonlar

Adana Şakirpaşa Havalimanı

Air Transfer Lines; Havaalanı Transfer Hizmetinden Daha Fazlasıdır.

Adana`transferinizin başından itibaren, eve dönüşünüze kadar, size mümkün olan en iyi kişisel ve eksiksiz seyahat deneyimini sunmak için buradayız. Bizi özel seyahat asistanlarınız olarak düşünün.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Transfer  Adana, milattan önce 6.000’lere dayanan geçmişi, Akdeniz’de uzunca bir sahili ve Gastronomisi ile Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biridir.  Hatay, İçel, Kahramanmaraş, Niğde ve Kayseri ile komşu olan Adana, Seyhan ve Ceyhan ırmakları arasında bulunan güzellikler şehridir. Emek şehri Adana, uçsuz bucaksız tarım alanlarıyla; verimli Çukurova toprakları üzerinden adeta dünyaya açılmaktadır. Adana tatilinizde, Seyhan Baraj gölü ve çevresinde kano ile gezip, Adana Kebabı, Ciğer ve beyti yemenizi ve mutlaka Şalgam suyu içmeden dönmemenizi tavsiye ederiz.  Adana Şakirpaşa Havalimanı Şehir Merkezi arasında ulaşım için 3 farklı alternatif bulunmaktadır.   Adana Şakirpaşa Havalimanı Şehir Merkezi ulaşımının en kolay ve en hızlı yöntemi havalimanı transfer araçlarından faydalanmaktır. Ön rezervasyon yaparak planlı bir şekilde transferinizi gerçekleştirebilir ve istediğiniz noktaya kısa sürede ulaşabilirsiniz.    

Adana için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

Adana için popüler transfer rotaları.

Adana

Adana hakkında daha fazlasını keşfedin.

Profesyonel bir sürücü müsünüz? Şehrinizde ATL Sürücüsü Olun

Sürücü ekibimize katılın ve küresel ATL deneyiminin bir parçası olun. ATL, sizi havaalanından veya limandan bir transfere ihtiyaç duyan ve şehre sıcak bir giriş yapmak isteyen gezginlerle bağlantı kurar.

HEMEN KAYIT OL!