Adana Havalimanı Mersin Transfer

Adana Şakirpaşa Havalimanı Mersin Transferi

Adana Şakirpaşa Havalimanı Mersin arasında ulaşımın en kolay, ekonomik ve güvenilir yolu havalimanı transfer araçlarından faydalanmaktır.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Mersin Arası Ulaşım Bilgileri

Adana Havalimanı Mersin arası yaklaşık 87 km’dir ve yolculuk süresi ortalama 70 dakikadır.. Yolculuk süresi hava şartları ve trafik durumuna göre değişmektedir.  

Adana Şakirpaşa Havalimanı Mersin ulaşımı için transfer araçlarımız da aldığımız temizlik ve hijyen önlemleri ile birlikte transferlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Her yolculuk arasında araçlarımız 20 dakika mola vermekte ve güvenle seyahat edebilmeniz için aracımızın dezenfektan ve temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Havalimanı transferleriniz her yolculuğunuzda olduğu gibi Air Transfer Lines tarafından koruma altına alınmıştır ve ücretsiz olarak sigortalanmıştır. Havalimanı transfer sigortanıza ek olarak dilerseniz Covid19 teminatlı seyahat sigortanızı da rezervasyon esnasında ek hizmet olarak alabilir ve seyahatiniz süresince güvende kalabilirsiniz.

Air Transfer Lines ile yapacağınız havalimanı transferlerinizde her yolculuğunuz için Türk Hava Yolları Miles & Smiles puanı kazanabilir ve dilerseniz kazandığınız puanlar ile uçak bileti alabilirsiniz.

Havalimanı transfer rezervasyonunuzu hemen yapmak için tıklayınız.

Adana yolculuğunuz için başlangıç adımınızı atın!

Rezervasyonunuzu kolay ve hızlı bir şekilde hemen oluşturabilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar

Adana Şakirpaşa Havalimanı

Popüler Lokasyonlar

Adana Şakirpaşa Havalimanı

Adana için popüler transfer rotaları.

Adana hakkında daha fazlasını keşfedin.