Barselona havalimanı transferleriniz için
en iyi yol...

Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak.

Transfer rezervasyonu

Popüler Lokasyonlar

Barcelona-El Prat Uluslararası Havalimanı (BCN)

Popüler Lokasyonlar

Barcelona-El Prat Uluslararası Havalimanı (BCN)

Air Transfer Lines; Havaalanı Transfer Hizmetinden Daha Fazlasıdır.

Barselona`transferinizin başından itibaren, eve dönüşünüze kadar, size mümkün olan en iyi kişisel ve eksiksiz seyahat deneyimini sunmak için buradayız. Bizi özel seyahat asistanlarınız olarak düşünün.

Barselona Havalimanı Transfer

Akdenizin en güzel şehirlerinden biri olan Katalonya'nın başkenti Barselona...  Tarihi dokusu, geçmişten günümüze yansıyan değişmeyen mimarisi ve müzeleri ile turistlerin en yoğun ziyaret ettiği ülkelerden biri... 

Barselona Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım

Barselona şehir merkezine 17 km uzaktlıkta bulunan Barselona Havalimanı şehrin en önemli uçuş noktasıdır. 

Otobüs, Minibüs ve Taksi seçenekleri ile beraber, pandemi döneminde en çok tercih edilen ulaşım modeli ise kişiye özel havalimanı transfer hizmetidir. 

Barselona ziyaretinize ve gezilerinize mutlu bir başlangıç için Barselona Havalimanı Transfer linkinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Barselona için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

Barselona için popüler transfer rotaları.

Barselona

Barselona hakkında daha fazlasını keşfedin.

Profesyonel bir sürücü müsünüz? Şehrinizde ATL Sürücüsü Olun

Sürücü ekibimize katılın ve küresel ATL deneyiminin bir parçası olun. ATL, sizi havaalanından veya limandan bir transfere ihtiyaç duyan ve şehre sıcak bir giriş yapmak isteyen gezginlerle bağlantı kurar.

HEMEN KAYIT OL!