Belgrad havalimanı transferleriniz için
en iyi yol...

Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak.

Transfer rezervasyonu

Popüler Lokasyonlar

Belgrad Nikola Tesla Havalimanı (BEG)

Popüler Lokasyonlar

Belgrad Nikola Tesla Havalimanı (BEG)

Air Transfer Lines; Havaalanı Transfer Hizmetinden Daha Fazlasıdır.

Belgrad`transferinizin başından itibaren, eve dönüşünüze kadar, size mümkün olan en iyi kişisel ve eksiksiz seyahat deneyimini sunmak için buradayız. Bizi özel seyahat asistanlarınız olarak düşünün.

Belgrad Havalimanı Transfer

Belgrad Şehir Merkezinin 18 km. batısında yer alan Belgrad Nikola Tesla Havalimanı, Sırbistan'da ki en yoğun trafiğe sahip havalimanıdır. Yılda yaklaşık olarak 5 milyon turiste ev sahipliği yapmaktadır. Tuna ve Sava nehirlerinin birleştiği noktada yer alan Belgrad aynı zaman da Sırbistan'ın Başkentidir. Hey ay yapılan etkinlikler ve kolay ulaşım sebebi ile turistlerin uğrak noktası olan Belgrad, tarih boyunca da bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. 

Belgrad Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım

Belgrad Nikola Tesla Havalimanı, Şehir merkezine 18 km uzaklıkta bulunmaktadır. Otobüs, Minibüs ve Taksi seçenekleri ile beraber, pandemi döneminde en çok tercih edilen ulaşım modeli ise kişiye özel havalimanı transfer hizmetidir. 

Belgrad ziyaretinize ve gezilerinize mutlu bir başlangıç için Belgrad Havalimanı Transfer linkinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Belgrad için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

Belgrad için popüler transfer rotaları.

Belgrad

Belgrad hakkında daha fazlasını keşfedin.

Profesyonel bir sürücü müsünüz? Şehrinizde ATL Sürücüsü Olun

Sürücü ekibimize katılın ve küresel ATL deneyiminin bir parçası olun. ATL, sizi havaalanından veya limandan bir transfere ihtiyaç duyan ve şehre sıcak bir giriş yapmak isteyen gezginlerle bağlantı kurar.

HEMEN KAYIT OL!