Milan havalimanı transferleriniz için
en iyi yol...

Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak.

Transfer rezervasyonu

Popüler Lokasyonlar

Milan-Malpensa Uluslararası Havalimanı (MXP)
Milan-Bergamo Orio Al Serio Uluslararası Havalimanı (BGY)
Milan-Linate Uluslararası Havalimanı (LIN)

Popüler Lokasyonlar

Milan-Malpensa Uluslararası Havalimanı (MXP)
Milan-Bergamo Orio Al Serio Uluslararası Havalimanı (BGY)
Milan-Linate Uluslararası Havalimanı (LIN)

Air Transfer Lines; Havaalanı Transfer Hizmetinden Daha Fazlasıdır.

Milan`transferinizin başından itibaren, eve dönüşünüze kadar, size mümkün olan en iyi kişisel ve eksiksiz seyahat deneyimini sunmak için buradayız. Bizi özel seyahat asistanlarınız olarak düşünün.

Milano Havalimanı Transfer

İtalya'nın Kuzeyinde yer alan Milan, 20 Eyaletten biri olan Lombardia eyaletinin Başkentidir. Dünya'nın en önemli finans ve sanayi merkezlerinden olan Milan, İtalya'nın da en zengin şehirlerinden biridir. Geçmişi yaşatan caddeleri ve çoğunluğu Kent merkezinde bulunan tarihi yapılar dışında Milan daha çok kültürel zenginliği ve sosyal yaşam olanakları ile ön plandadır.  

Milano Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım

Milano Malpensa Havalimanı ile Şehir Merkezi arası 40 km'dir. Havalimanı transfer araçları, metro ve otobüs ile havalimanından şehir merkezine ulaşım mümkündür. Özellikle pandemi döneminden en çok tercih edilen yöntem ise kişiye özel havalimanı transfer araçlarıdır.

Siz de Milano Havalimanından Vip Transfer hizmeti almak isterseniz Milano Havalimanı Transfer linkinden rezervasyon yapabilirsiniz.  

Milan için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

Milan için popüler transfer rotaları.

Milan

Milan hakkında daha fazlasını keşfedin.

Profesyonel bir sürücü müsünüz? Şehrinizde ATL Sürücüsü Olun

Sürücü ekibimize katılın ve küresel ATL deneyiminin bir parçası olun. ATL, sizi havaalanından veya limandan bir transfere ihtiyaç duyan ve şehre sıcak bir giriş yapmak isteyen gezginlerle bağlantı kurar.

HEMEN KAYIT OL!