Munih havalimanı transferleriniz için
en iyi yol...

Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak.

Transfer rezervasyonu

Popüler Lokasyonlar

Munich Uluslararası Havalimanı (MUC)

Popüler Lokasyonlar

Munich Uluslararası Havalimanı (MUC)

Air Transfer Lines; Havaalanı Transfer Hizmetinden Daha Fazlasıdır.

Munih`transferinizin başından itibaren, eve dönüşünüze kadar, size mümkün olan en iyi kişisel ve eksiksiz seyahat deneyimini sunmak için buradayız. Bizi özel seyahat asistanlarınız olarak düşünün.

Munih Havalimanı Transfer

Münih, Hamburg ve Berlin'den sonra Almanya'nın en büyük şehridir. Modern Mimariler, kaleler, müzeler ve daha fazlası ile milyonlarca turiste ev sahipliği yapan Münih, aynı zamanda Isar nehri üzerinde yer almaktadır.

Münih Havalimanı şehir Merkezi Ulaşım

Münih Franz Josef Strauss Havalimanı Şehre 28 km uzaklıktadır. Otobüs, Minibüs ve Taksi seçenekleri ile beraber, pandemi döneminde en çok tercih edilen ulaşım modeli ise kişiye özel havalimanı transfer hizmetidir. 

Almanya ziyaretinize ve gezilerinize mutlu bir başlangıç için Münih Havalimanı Transfer linkinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Munih için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

Munih için popüler transfer rotaları.

Munih

Munih hakkında daha fazlasını keşfedin.

Profesyonel bir sürücü müsünüz? Şehrinizde ATL Sürücüsü Olun

Sürücü ekibimize katılın ve küresel ATL deneyiminin bir parçası olun. ATL, sizi havaalanından veya limandan bir transfere ihtiyaç duyan ve şehre sıcak bir giriş yapmak isteyen gezginlerle bağlantı kurar.

HEMEN KAYIT OL!