Paris havalimanı transferleriniz için
en iyi yol...

Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak.

Transfer rezervasyonu

Popüler Lokasyonlar

Paris-Charles de Gaulle Uluslararası Havalimanı (CDG)

Popüler Lokasyonlar

Paris-Charles de Gaulle Uluslararası Havalimanı (CDG)

Air Transfer Lines; Havaalanı Transfer Hizmetinden Daha Fazlasıdır.

Paris`transferinizin başından itibaren, eve dönüşünüze kadar, size mümkün olan en iyi kişisel ve eksiksiz seyahat deneyimini sunmak için buradayız. Bizi özel seyahat asistanlarınız olarak düşünün.

Paris Havalimanı Transfer

Fransa'nın başkenti, İle-de-France bölgesinin kalbi, Seine Nehri üzerinde yer alan Paris...15.Luis, Kraliçe Hamlet ve daha fazlası... Doğası, mimarisi, geçmişten günümüze kadar korunan kültürel yapısı ile Paris'e hoşgeldiniz.

Paris Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım

Şehir Merkezinin 25 km kadar kuzeydoğusunda yer alan Paris Charles de Gaulle Havalimanı, 3 terminalden oluşmakta ve yılda milyonlarca misafire ev sahipliği yapmaktadır.

Otobüs, Minibüs ve Taksi seçenekleri ile beraber, pandemi döneminde en çok tercih edilen ulaşım modeli ise kişiye özel havalimanı transfer hizmetidir. 

Paris ziyaretinize ve gezilerinize mutlu bir başlangıç için Paris Havalimanı Transfer linkinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Paris için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

Paris için popüler transfer rotaları.

Paris

Paris hakkında daha fazlasını keşfedin.

Profesyonel bir sürücü müsünüz? Şehrinizde ATL Sürücüsü Olun

Sürücü ekibimize katılın ve küresel ATL deneyiminin bir parçası olun. ATL, sizi havaalanından veya limandan bir transfere ihtiyaç duyan ve şehre sıcak bir giriş yapmak isteyen gezginlerle bağlantı kurar.

HEMEN KAYIT OL!