Singapur havalimanı transferleriniz için
en iyi yol...

Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak.

Transfer rezervasyonu

Popüler Lokasyonlar

Singapore Changi Havalimanı (SIN)

Popüler Lokasyonlar

Singapore Changi Havalimanı (SIN)

Air Transfer Lines; Havaalanı Transfer Hizmetinden Daha Fazlasıdır.

Singapur`transferinizin başından itibaren, eve dönüşünüze kadar, size mümkün olan en iyi kişisel ve eksiksiz seyahat deneyimini sunmak için buradayız. Bizi özel seyahat asistanlarınız olarak düşünün.

Singapur Havalimanı Transfer

Asya kıtasının ucunda bulunan, yenilikçiliğin en iyi örneklerinden olan Singapur, yüksek yaşam kalitesi ve Uzak Doğu'nun kültürünü ve tarihini bir arada sunuyor. Geçmişten gelen yapıları ve doğası ile turistlerin uğrak noktalarından biri olmaya devam ediyor.
 

Singapur Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım

Singapur Şehir Merkezine 20 km. mesafede olan Singapur Havalimanı şehrin en önemli havalimanıdır. 

Otobüs, Minibüs ve Taksi seçenekleri ile beraber, pandemi döneminde en çok tercih edilen ulaşım modeli ise kişiye özel havalimanı transfer hizmetidir. 

Singapur ziyaretinize ve gezilerinize mutlu bir başlangıç için Singapur Havalimanı Transfer linkinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Singapur için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

Singapur için popüler transfer rotaları.

Singapur

Singapur hakkında daha fazlasını keşfedin.

Profesyonel bir sürücü müsünüz? Şehrinizde ATL Sürücüsü Olun

Sürücü ekibimize katılın ve küresel ATL deneyiminin bir parçası olun. ATL, sizi havaalanından veya limandan bir transfere ihtiyaç duyan ve şehre sıcak bir giriş yapmak isteyen gezginlerle bağlantı kurar.

HEMEN KAYIT OL!