Stockholm havalimanı transferleriniz için
en iyi yol...

Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak.

Transfer rezervasyonu

Popüler Lokasyonlar

Stockholm-Arlanda Uluslararası Havalimanı (ARN)

Popüler Lokasyonlar

Stockholm-Arlanda Uluslararası Havalimanı (ARN)

Air Transfer Lines; Havaalanı Transfer Hizmetinden Daha Fazlasıdır.

Stockholm`transferinizin başından itibaren, eve dönüşünüze kadar, size mümkün olan en iyi kişisel ve eksiksiz seyahat deneyimini sunmak için buradayız. Bizi özel seyahat asistanlarınız olarak düşünün.

Stockholm Havalimanı Transfer

İsveç'in başkenti Stokholm İskandinavya'nın merkezidir. Kültürel ve tarihi eserleri, müzeleri ve doğası ile her sene milyonlarca turist ağrlamaktadır.

Stockholm Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım

Stokholm Şehir Merkezinden 40 km uzaklıkta olan Stokholm havalimanı şehrin en önemli havalimanıdır. Her yl milyonlarca yolcuya ev sahipliği yapmaktadır.

Otobüs, Minibüs ve Taksi seçenekleri ile beraber, pandemi döneminde en çok tercih edilen ulaşım modeli ise kişiye özel havalimanı transfer hizmetidir. 

Stokholm ziyaretinize ve gezilerinize mutlu bir başlangıç için Stokholm Havalimanı Transfer linkinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Stockholm için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

Stockholm için popüler transfer rotaları.

Stockholm

Stockholm hakkında daha fazlasını keşfedin.

Profesyonel bir sürücü müsünüz? Şehrinizde ATL Sürücüsü Olun

Sürücü ekibimize katılın ve küresel ATL deneyiminin bir parçası olun. ATL, sizi havaalanından veya limandan bir transfere ihtiyaç duyan ve şehre sıcak bir giriş yapmak isteyen gezginlerle bağlantı kurar.

HEMEN KAYIT OL!