Antalya havalimanı transferleriniz için
en iyi yol...

Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak.

Transfer rezervasyonu

Popüler Lokasyonlar

Antalya Havaalanı (AYT)
Gazipaşa Havaalanı (GZP)
Port Akdeniz Antalya
Antalya Otogar
Alanya Şehir Merkezi

Popüler Lokasyonlar

Antalya Havaalanı (AYT)
Gazipaşa Havaalanı (GZP)
Port Akdeniz Antalya
Antalya Otogar
Alanya Şehir Merkezi

Air Transfer Lines; Havaalanı Transfer Hizmetinden Daha Fazlasıdır.

Antalya`transferinizin başından itibaren, eve dönüşünüze kadar, size mümkün olan en iyi kişisel ve eksiksiz seyahat deneyimini sunmak için buradayız. Bizi özel seyahat asistanlarınız olarak düşünün.

Antalya Havalimanı Transfer

Antalya Havalimanı Transfer seçeneğiniz için en iyi yol. Ekonomik, Güvenli ve Hijyenik Araçlar. Antalya Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz ile sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacağız.

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan Antalya, özellikle ya aylarında milyonlarca insanın vazgeçilmez uğrak noktasıdır. Dünya çapında en çok tanınan turizm bölgelerinden biri olma özelliğine sahip olmasıyla birlikte, aynı zamanda doğal güzellikleri ve muhteşem denizi ile daima fark yaratarak ilgi gören şehirlerden biridir. Hemen hemen her semtinde ayrı bir doğal güzelliğine rastlamanın mümkün olduğu Antalya, doğal bir liman olmasından dolayı tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği de yapmış. Kültürel mirası, doğal güzellikleri ve tabi ki dünyanın merkezinde olan deniz ve plaj turizmi ile dama ilgi odağı olan şehir, spor, teknoloji, sanat ve kültürel pek çok etkinliği de dönemlik olarak ev sahipliği yapıyor. Şehrin tarihçesi ilk çağa kadar dayanıyor olmakla birlikte ev sahipliği yaptığı her medeniyetten birer iz barındırıyor. Şenlikleri, festivalleri, müzeleri, müziği, kültürel mirasları, Düden Şelalesi, Olimpos Dağı Milli Parkı, Konyaaltı Plajı ve dünya çapında ilgi gören plajları ve yaz turizmi tesisleriyle Antalya, ziyaret edilmek adına pek çok alternatif seçenek sunuyor. Bu bağlamda Antalya’yı ziyaret etmek için herhangi bir sebep uydurmak bile yeterli. Adeta insanı yönlendiren şehir 24 saat canlı olarak gerçek bir şehir yaşantısını doğal güzelliklerle birleştirerek büyüleyici bir özelliğe sahiptir.

Antalya Havalimanı Şehir Merkezi arasında ulaşım için 3 Alternatif bulunmaktadır.

 Antalya Havalimanı Şehir Merkezi arasında ulaşım için en kolay ve hızlı yol havalimanı transfer araçlarını kullanmaktır. Önceden rezervasyon yaparak planlı bir şekilde istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

 Antalya Havalimanı Şehir Merkezi ulaşımının diğer alternatifi ise havalimanı otobüsleri ile ulaşmaktır.

  1. 600 Numaralı Otobüs her 30 dakikada bir Antalya Havalimanı ile Antalya Otobüs terminali arasında yolculuk yapmaktadır.
  2. 800 Numaralı Otobüs her 2 Saatte bir Antalya Havalimanı ile Lara Bölgesi arasında yolculuk yapmaktadır.

 Antalya Havalimanı Şehir Merkezi ulaşımının bir başka alternatifi ise havalimanı taksi hizmetini kullanmaktır.

Sizde dünyanın en nadide yaz turizmi bölgelerinden biri olmakla birlikte pek çok kültürel mirasa ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan Antalya’yı ziyaret etmek istiyorsanız Antalya Havalimanı Transfer linkine tıklayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Antalya için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

Antalya için popüler transfer rotaları.

Antalya hakkında daha fazlasını keşfedin.

Profesyonel bir sürücü müsünüz? Şehrinizde ATL Sürücüsü Olun

Sürücü ekibimize katılın ve küresel ATL deneyiminin bir parçası olun. ATL, sizi havaalanından veya limandan bir transfere ihtiyaç duyan ve şehre sıcak bir giriş yapmak isteyen gezginlerle bağlantı kurar.

HEMEN KAYIT OL!