Antalya Havalimanı Adrasan Transfer

Antalya Havalimanı Adrasan Transferi

Antalya Havalimanı Adrasan arasında ulaşımın en kolay, ekonomik ve güvenilir yolu havalimanı transfer araçlarından faydalanmaktır.

Antalya Havalimanı Adrasan Ulaşım Bilgileri

Antalya Havalimanı Adrasan arası yaklaşık 100 km’dir ve yolculuk süresi ortalama 110 dakikadır.. Yolculuk süresi hava şartları ve trafik durumuna göre değişmektedir.  

Antalya Havalimanı Adrasan ulaşımı için transfer araçlarımız da aldığımız temizlik ve hijyen önlemleri ile birlikte transferlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Her yolculuk arasında araçlarımız 20 dakika mola vermekte ve güvenle seyahat edebilmeniz için aracımızın dezenfektan ve temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Havalimanı transferleriniz her yolculuğunuzda olduğu gibi Air Transfer Lines tarafından koruma altına alınmıştır ve ücretsiz olarak sigortalanmıştır. Havalimanı transfer sigortanıza ek olarak dilerseniz Covid19 teminatlı seyahat sigortanızı da rezervasyon esnasında ek hizmet olarak alabilir ve seyahatiniz süresince güvende kalabilirsiniz.

Air Transfer Lines ile yapacağınız havalimanı transferlerinizde her yolculuğunuz için Türk Hava Yolları Miles & Smiles puanı kazanabilir ve dilerseniz kazandığınız puanlar ile uçak bileti alabilirsiniz.

Havalimanı transfer rezervasyonunuzu hemen yapmak için tıklayınız.

Antalya yolculuğunuz için başlangıç adımınızı atın!

Rezervasyonunuzu kolay ve hızlı bir şekilde hemen oluşturabilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar

Antalya Havaalanı (AYT)
Gazipaşa Havaalanı (GZP)
Port Akdeniz Antalya
Antalya Otogar
Alanya Şehir Merkezi

Popüler Lokasyonlar

Antalya Havaalanı (AYT)
Gazipaşa Havaalanı (GZP)
Port Akdeniz Antalya
Antalya Otogar
Alanya Şehir Merkezi

Antalya için popüler transfer rotaları.

Antalya hakkında daha fazlasını keşfedin.