Bursa havalimanı transferleriniz için
en iyi yol...

Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak.

Transfer rezervasyonu

Popüler Lokasyonlar

Bursa Yenişehir Havalimanı
Bursa Otobüs Terminali

Popüler Lokasyonlar

Bursa Yenişehir Havalimanı
Bursa Otobüs Terminali

Air Transfer Lines; Havaalanı Transfer Hizmetinden Daha Fazlasıdır.

Bursa`transferinizin başından itibaren, eve dönüşünüze kadar, size mümkün olan en iyi kişisel ve eksiksiz seyahat deneyimini sunmak için buradayız. Bizi özel seyahat asistanlarınız olarak düşünün.

Bursa Hava Alanı Transferi

Yaklaşık olarak 7 bin yıl öncesine kadar kalıntıların bulunabileceği ve pek çok tarihi metinde kutsal bir yere sahip olan Bursa, bugünlerde ülkemizin kış turizmi konusunda vadetmiş olduğu alternatifler ile büyülüyor. Homeros’un metinlerinde Mysia adıyla andığı Bursa, pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olmakla birlikte Osmanlı İmparatorluğunun bir dönem başkenti bile olmuştur. Konumu bakımından çok değerli bir özelliğe sahip olan şehir, kültürel mirası, kış turizmi, parkları ve tarihi simgesiyle yaşayan doğal bir güzellik. UNESCO tarafından Dünya Mirası listesine eklenen Bursa, hemen hemen herkesin görmesi gereken doğal güzelliklere ev sahipliği yapıyor olmasıyla iç ve dış turizmde daima ilgi merkezin olma özelliği de gösteriyor. Kestane Şekeri İskenderi, Kemal Paşa Tatlısı, İnegöl Köftesi ve Gemlik Zeytini ile yemek konusunda da muhteşem alternatifler sunuyor. Gölyazı, Mudanya, İznik Karacabey, Longoz Ormanları, Ulubat Gölü, Ulu Cami, Yeşil Türbesi ve tabi ki Uludağ’ı ile fark yaratan şehir, hemen hemen her alanda turizm açısından alternatifler sunuyor. Şehir içerisinde pek çok doğal ve devasa büyüklükte park bulunmakla birlikte şüphesiz en ilgi çeken yeri de şehri kış turizminin ülke çapında başkenti haline dönüştüren biricik olma özelliğine sahip Uludağ. Gerçek bir kış turizmi deneyimi yaşamak için Uludağ, muhteşem kayak tesisleri ve eşsiz doğal güzellikleri ile cenneti yeryüzünde yaşama şansı sunuyor.

Sizde Uludağ atmosferinde Bursa’nın sağladığı tüm eğlence imkanlarından faydalanmak istiyorsanız Bursa Yenişehir Hava Alanı Transfer linkine tıklayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bursa için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

Bursa için popüler transfer rotaları.

Bursa

Bursa hakkında daha fazlasını keşfedin.

Profesyonel bir sürücü müsünüz? Şehrinizde ATL Sürücüsü Olun

Sürücü ekibimize katılın ve küresel ATL deneyiminin bir parçası olun. ATL, sizi havaalanından veya limandan bir transfere ihtiyaç duyan ve şehre sıcak bir giriş yapmak isteyen gezginlerle bağlantı kurar.

HEMEN KAYIT OL!