İstanbul havalimanı transferleriniz için
en iyi yol...

Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak.

Transfer rezervasyonu

Popüler Lokasyonlar

İstanbul Havalimanı (IST)
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
İdo Yenikapı Feribot İskelesi

Popüler Lokasyonlar

İstanbul Havalimanı (IST)
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
İdo Yenikapı Feribot İskelesi

Air Transfer Lines; Havaalanı Transfer Hizmetinden Daha Fazlasıdır.

İstanbul`transferinizin başından itibaren, eve dönüşünüze kadar, size mümkün olan en iyi kişisel ve eksiksiz seyahat deneyimini sunmak için buradayız. Bizi özel seyahat asistanlarınız olarak düşünün.

İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer seçeneğiniz için en iyi yol. Ekonomik, Güvenli ve Hijyenik Araçlar. İstanbul Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz ile sizi karşılayacak ve Vip Araçlarımız ile hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacağız.

İstanbul Yeni Havalimanı Transfer

İstanbul Yeni Havalimanı Transferleriniz de Air Transfer Lines hizmetini almanız ile birlikte Türk Hava Yolları uçularınız da kullanabileceğiniz mil puan kazanabilirsiniz Her yolculuğunuz da harcadığınız tutarın en az 3 katı ve daha fazlasında mil puan kazanabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Transferleriniz de Air Transfer Lines hizmetini almanız ile birlikte Türk Hava Yolları uçularınız da kullanabileceğiniz mil puan kazanabilirsiniz Her yolculuğunuz da harcadığınız tutarın en az 3 katı ve daha fazlasında mil puan kazanabilirsiniz. 

İstanbul Havalimanı Şehir Merkezi arasında ulaşım için 3 farklı alternatif bulunmaktadır.

 İstanbul Havalimanı Şehir Merkezi ulaşımının en kolay ve en hızlı yöntemi havalimanı transfer araçlarından faydalanmaktır. Ön rezervasyon yaparak planlı bir şekilde transferinizi gerçekleştirebilir ve istediğiniz noktaya kısa sürede ulaşabilirsiniz. Vip Transfer Araçlarımız her yolculuktan sonra dezenfekte edilerek bir sonra ki havalimanı transfer hizmeti için özel olarak hazırlanmakradır.

 İstanbul Havalimanı Şehir Merkezi ulaşımının bir diğer yolu ise Havaist otobüslerini tercih etmektir. Her 30 Dakika'da bir kalkan otobüsler ile Taksim'e ulaşabilir, Taksim'den 30 Dakika'da bir hareket eden otobüsler ile de Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşabilirsiniz.

 İstanbul Havalimanı Şehir Merkezi ulaşımının diğer alternatifi ise havalimanı taksi kullanmaktır. 

İstanbul Yeni Havalimanı transfer fiyatları;

 • Air Transfer Lines ile 30 € Ulaşım süresi 50 Dakika
 • Havalimanı taksi ile 49 €, Ulaşım süresi 50 Dakika
 • Havaist ile 3.30 €, Ulaşım Süresi 1:30 Saat

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Şehir Merkezi arasında ulaşım için 3 farklı alternatif bulunmaktadır.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Şehir Merkezi ulaşımının en kolay ve en hızlı yöntemi havalimanı transfer araçlarından faydalanmaktır. Ön rezervasyon yaparak planlı bir şekilde transferinizi gerçekleştirebilir ve istediğiniz noktaya kısa sürede ulaşabilirsiniz

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Şehir Merkezi ulaşımının bir diğer yolu ise Havaist otobüslerini tercih etmektir. Her 30 Dakika'da bir kalkan otobüsler ile Taksim'e ulaşabilir, Taksim'den 30 Dakika'da bir hareket eden otobüsler ile de İstanbul Hava Havalimanına ulaşabilirsiniz

İstanbul Havalimanı Şehir Merkezi ulaşımının diğer alternatifi ise havalimanı taksi kullanmaktır.

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Fiyatları;

 • Air Transfer Lines ile 30 €, Ulaşım süresi 50 Dakika
 • Havalimanı taksi ile 49 €, Ulaşım süresi 50 Dakika
 • Havaist ile 3.30 €, Ulaşım Süresi 1:30 Saat

      

    Faydalı Bilgiler

 • İstanbul'da otobüsler nakit ödeme kabul etmemektedirler. Toplu taşıma ile yapılacak seyahatler için İstanbulKart alabilir ve kredi yüklemesi yapabilirsiniz.
 • İstanbul'daki otobüsleri kullanırken durakları takip etmek için çıkış kapılarının üzerinde durak haritası bulunmaktadır.
 • İstanbulKart, otobüsün yanı sıra trenler, feribotlar, teleferikler ve deniz otobüsleri de dahil olamk üzere şehirde ki toplu taşıma araçlarında geçerlidir. ( Minibüs Hariç )
 • İstanbulKart kullandığınız anda ekran da ne kadar krediniz kaldığını öğrenebilir ve gerekirse yükleme yapabilirsiniz.

İstanbul Toplu Taşıma araçlarının listesine aşağıda ki bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

 • İETT Toplu taşıma araçları ve Hat Listesine ulaşmak için tıklayınız..
 • İstanbul Metro haritasına ulaşmak için tıklayınız...

Sizde İstanbul'un güzelliklerine bakabilmek için hemen İstanbul Havalimanı Transfer linkine tıklayarak rezervasyon yapabilirsiniz.

istanbul airport transfer  istanbul airport to city transfer istanbul airport to otel transfer

İstanbul için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

İstanbul için popüler transfer rotaları.

İstanbul hakkında daha fazlasını keşfedin.

İstanbul hakkında sıkça sorulan sorular

İstanbul Havalimanı`ndan şehir merkezine nasıl gidebilirim?

Toplu taşıma seçeneklerine ek olarak, İstanbul Havalimanı'ndan şehir merkezine, otele veya evinize Air Transfer Lines kalitesi ile Vip Transfer araçları ile ulaşabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı`ndan şehir merkezine gitmek ne kadar sürer?

İstanbul Havalimanı'ndan şehir merkezine tahmini seyahat süresi özel transfer ile 40 dakikadır. Seyahat süresi, günün hava ve trafik koşullarına bağlı olarak değişebilir.

İstanbul Havalimanı Transfer Fiyatları

İstanbul Havalimanı Transfer Fiyatları iki mesafe arasında ki km ile tercih edebileceğiniz ek seçeneklere göre hesaplanmaktadır. Air Transfer Lines olarak ilkemiz sizlere ekonomik, güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktır.

İstanbul Yeni Havalimanı Otel Transferi

İstanbul Yeni Havalimanı otel transferleriniz için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Otel rezervasyonunuz yoksa bile, Air Transfer Lines'ın anlaşmalı olduğu oteller de imdirimli fiyatlar ile konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyonel bir sürücü müsünüz? Şehrinizde ATL Sürücüsü Olun

Sürücü ekibimize katılın ve küresel ATL deneyiminin bir parçası olun. ATL, sizi havaalanından veya limandan bir transfere ihtiyaç duyan ve şehre sıcak bir giriş yapmak isteyen gezginlerle bağlantı kurar.

HEMEN KAYIT OL!