Beşiktaş`tan Sabiha Gökçen Havalimanına Nasıl Gidilir?

Beşiktaş Sabiha Gökçen Arası Ulaşım Bilgileri

Beşiktaş Sabiha Gökçen Havalimanı ulaşımı için en kolay ve hızlı yöntem Airtransferlines ile yapacağınız yolculuktur. Önceden yapacağınız rezervasyon ile beraber istediğiniz saatte sürücümüz sizi dilediğiniz noktadan alıp, güvenli ve konforlu bir şekilde havalimanı transferinizi gerçekleştirecektir.

Her yolculuktan sonra 20 dakika ara verilmekte ve bu arada aracın dezenfektan işlemleri yapılmaktadır. Yolculuğunuza başlamadan önce dilerseniz “ Bagajıma Dokunma “ notunuzu sürücümüze iletebilirsiniz. Bu sayede eşyalarınıza sizden başka kimse dokunmamış olur ve rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Nerededir?

İstanbul Anadolu Yakasına bağlı Pendik ilçesinde bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı, birçok ilçeden rahatça ulaşılabilir ve seyahat edilebilir noktadır. Beşiktaş’a 40 km mesafede olan Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul’un 2. Havalimanıdır ve Yurt içi ve Yurt dışı birçok uçuşa ev sahipliği yapmaktadır.

Beşiktaş’tan Sabiha Gökçen Havalimanına Nasıl Gidilir?

Beşiktaş’tan Sabiha Gökçen Havalimanına direk toplu taşıma olmasa da hatlar arasında yapacağınız aktarmalar ile ulaşabilirsiniz.

İlk alternatif ise, 15 dakikalık bir vapur yolculuğu ile Beşiktaş iskele’den Kadıköy’e geçmek ve Kadıköy’den her 30 dakika da bir hareket eden Havabus seferleri ile Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşmaktır.

Havabus ile başlayacağınız yolculuğunuz ortalama 60 Dakika sürmekle beraber trafik durumuna göre bu sürede değişkenlikler olabilir. Kadıköy-Yeni Sahra -Tem Bağlantı Yolu-Sabiha Gökçen Havalimanı güzergahında ilerleyen Havabus ile yolculuk fiyatı ise 14 TL’dir.

Beşiktaş - Sabiha Gökçen Havalimanı Arası Toplu Ulaşım Alternatifleri

Beşiktaş Sabiha Gökçen Havalimanı arası tek seferde ulaşım olmasa da aktarmalı seferler ile ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım için alternatiflerini listelemek için tıklayınız

Metro ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım için ise, Beşiktaş İskele’den Vapur ile Kadıköy’e geçtikten sonra Kadıköy – Tavşantepe Metrosuna binebilir, Kartal durağından indikten sonra ise havalimanı taksi veya KM22 hat numaralı otobüs ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na geçebilirsiniz.

Beşiktaş - Sabiha Gökçen Havalimanı Arası Havabus ile Ulaşım

Beşiktaş Sabiha Gökçen Havalimanı arası direkt bir Havabus servisi olmasa da, yakınlarındaki Taksim’e otobüs veya taksiyle giderek, buradan kalkan Havabus servisleri aracılığıyla Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Taksim Sabiha Gökçen Havalimanı arası yaklaşık 1.5 saat sürmekte ve trafik durumuna göre bu süre değişkenlik göstermektedir.

Size özel ve her transferden sonra dezenfekte edilen araçlarımız ile Sabiha Gökçen Havalimanı transferi hizmeti almak için hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

İstanbul yolculuğunuz için başlangıç adımınızı atın!

Rezervasyonunuzu kolay ve hızlı bir şekilde hemen oluşturabilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar

İstanbul Havalimanı (IST)
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
İdo Yenikapı Feribot İskelesi

Popüler Lokasyonlar

İstanbul Havalimanı (IST)
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
İdo Yenikapı Feribot İskelesi

İstanbul için popüler transfer rotaları.

İstanbul hakkında daha fazlasını keşfedin.