Sabiha Gökçen Havalimanı Başakşehir Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Başakşehir Transferi

Sabiha Gökçen Havalimanı Başakşehir arasında ulaşımın en kolay, ekonomik ve güvenilir yolu havalimanı transfer araçlarından faydalanmaktır.

Sabiha Gökçen Havalimanı Başakşehir Arası Ulaşım Bilgileri

Sabiha Gökçen Havalimanı Başakşehir arası yaklaşık 70 km’dir ve yolculuk süresi ortalama 54 dakikadır.. Yolculuk süresi hava şartları ve trafik durumuna göre değişmektedir.  

Sabiha Gökçen Havalimanı  Başakşehir ulaşımı için transfer araçlarımız da aldığımız temizlik ve hijyen önlemleri ile birlikte transferlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Her yolculuk arasında araçlarımız 20 dakika mola vermekte ve güvenle seyahat edebilmeniz için aracımızın dezenfektan ve temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Havalimanı transferleriniz her yolculuğunuzda olduğu gibi Air Transfer Lines tarafından koruma altına alınmıştır ve ücretsiz olarak sigortalanmıştır. Havalimanı transfer sigortanıza ek olarak dilerseniz Covid19 teminatlı seyahat sigortanızı da rezervasyon esnasında ek hizmet olarak alabilir ve seyahatiniz süresince güvende kalabilirsiniz.

Air Transfer Lines ile yapacağınız havalimanı transferlerinizde her yolculuğunuz için Türk Hava Yolları Miles & Smiles puanı kazanabilir ve dilerseniz kazandığınız puanlar ile uçak bileti alabilirsiniz.

Havalimanı transfer rezervasyonunuzu hemen yapmak için tıklayınız.

İstanbul yolculuğunuz için başlangıç adımınızı atın!

Rezervasyonunuzu kolay ve hızlı bir şekilde hemen oluşturabilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar

İstanbul Havalimanı (IST)
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
İdo Yenikapı Feribot İskelesi

Popüler Lokasyonlar

İstanbul Havalimanı (IST)
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
İdo Yenikapı Feribot İskelesi

İstanbul için popüler transfer rotaları.

İstanbul hakkında daha fazlasını keşfedin.