İzmir yolculuğunuz için
en iyi yol...

Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak.

Transfer rezervasyonu

Popüler Lokasyonlar

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

Popüler Lokasyonlar

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

ATL bir transfer hizmetinden daha fazlasıdır

İzmir`seyahatinizin başından itibaren, eve dönüşünüze kadar, size mümkün olan en iyi kişisel ve eksiksiz seyahat deneyimini sunmak için buradayız. Bizi özel seyahat asistanlarınız olarak düşünün.

Ege Bölgesinin incisi, simitin gevrek, çekirdeği çiğdem olduğu Türkiye’nin göz bebeği muhteşem bir şehir İzmir. Antik çağlarda en büyük ve en çok ilgi gören şehirlerden biri olma özelliğine sahip olan İzmir, hala dünya çapında bir üne sahiptir. Binlerce yıllık geçmişi ile oluşan kültürel miras üzerine inşa edilmiş modern bir şehir izlenimi yaratan İzmir, doğal güzellikleri, tarihi geçmişi, kültürel mirası ve tabi ki yaz turizmi ile gerçekten mahlasının hakkını vererek bir inci niteliğine sahip. Devasa sanatsal etkinlikleriyle de adından son derece söz ettiren İzmir, özellikle rüzgarlı denizleriyle sörf gibi deniz sporlarına da sürekli olarak ev sahipliği yapıyor. İzmir Limanı gibi deniz ticareti konusunda son derece kritik bir limana sahip olan şehrin, doğal güzellikleri ise saymakla bitmez. Foça, Saat Kulesi, Celsus Kütüphanesi, Pergamon, Efes Antik Kenti, sanatsal faaliyetleri, Peterson Köşkü, İzmir Doğal Yaşam Parkı, uluslararası organizasyonları ve elbette yaz turizmi ile adeta bir yeryüzü cenneti olma özelliğine sahip olan Egenin İncisi herkesin ziyaret etme konusunda hasretle beklediği biricik bir özelliğe sahiptir. Doğal güzelliklerinin ve yaz turizminin yanı sıra modern bir şehir olmanın gerektirdiği müze ve sanatsal faaliyetleri ile gerçek bir şehir hayatı içerisinde doğal güzelliklerin yaşanmasına fırsat veren şehir herkes tarafından mutlaka ziyaret edilmeli.

Sizde Egenin İncisi olan İzmir’i ziyaret etmek istiyorsanız İzmir Havaalanı Transfer linkine tıklayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İzmir için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

İzmir yolculuğunuz için başlangıç adımınızı atın!

Rezervasyonunuzu kolay ve hızlı bir şekilde hemen oluşturabilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

Nereden (Havalimanı, Adres, Otel Adı...)

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

İzmir için popüler transfer rotaları.

İzmir hakkında daha fazlasını keşfedin.

Profesyonel bir sürücü müsünüz? Şehrinizde ATL Sürücüsü Olun

Sürücü ekibimize katılın ve küresel ATL deneyiminin bir parçası olun. ATL, sizi havaalanından veya limandan bir asansöre ihtiyaç duyan ve şehre sıcak bir giriş yapmak isteyen gezginlerle bağlantı kurar.

HEMEN KAYIT OL!