Dalaman Havalimanı Fethiye Transfer

Dalaman Havalimanı Fethiye Transferi

Dalaman Havalimanı Fethiye arasında ulaşımın en kolay, ekonomik ve güvenilir yolu havalimanı transfer araçlarından faydalanmaktır.

Dalaman Havalimanı Fethiye Arası Ulaşım Bilgileri

Dalaman Havalimanı Fethiye arası yaklaşık 41 km’dir ve yolculuk süresi ortalama 45 dakikadır.. Yolculuk süresi hava şartları ve trafik durumuna göre değişmektedir.  

Dalaman Havalimanı Fethiye ulaşımı için transfer araçlarımız da aldığımız temizlik ve hijyen önlemleri ile birlikte transferlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Her yolculuk arasında araçlarımız 20 dakika mola vermekte ve güvenle seyahat edebilmeniz için aracımızın dezenfektan ve temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Havalimanı transferleriniz her yolculuğunuzda olduğu gibi Air Transfer Lines tarafından koruma altına alınmıştır ve ücretsiz olarak sigortalanmıştır. Havalimanı transfer sigortanıza ek olarak dilerseniz Covid19 teminatlı seyahat sigortanızı da rezervasyon esnasında ek hizmet olarak alabilir ve seyahatiniz süresince güvende kalabilirsiniz.

Air Transfer Lines ile yapacağınız havalimanı transferlerinizde her yolculuğunuz için Türk Hava Yolları Miles & Smiles puanı kazanabilir ve dilerseniz kazandığınız puanlar ile uçak bileti alabilirsiniz.

Havalimanı transfer rezervasyonunuzu hemen yapmak için tıklayınız.

Muğla yolculuğunuz için başlangıç adımınızı atın!

Rezervasyonunuzu kolay ve hızlı bir şekilde hemen oluşturabilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar

Bodrum Havaalanı
Dalaman Airport

Popüler Lokasyonlar

Bodrum Havaalanı
Dalaman Airport

Muğla için popüler transfer rotaları.

Muğla hakkında daha fazlasını keşfedin.