Ordu havalimanı transferleriniz için
en iyi yol...

Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak.

Transfer rezervasyonu

Popüler Lokasyonlar

Ordu Giresun (OGU) Havalimanı

Popüler Lokasyonlar

Ordu Giresun (OGU) Havalimanı

Air Transfer Lines; Havaalanı Transfer Hizmetinden Daha Fazlasıdır.

Ordu`transferinizin başından itibaren, eve dönüşünüze kadar, size mümkün olan en iyi kişisel ve eksiksiz seyahat deneyimini sunmak için buradayız. Bizi özel seyahat asistanlarınız olarak düşünün.

Ordu Hava Alanı Transferi

radeniz’in sularının dokunuşlarının hissedildiği Ordu, fındığı ile meşhur olmakla birlikte, doğal güzellikleri,Her bir köşesi cennet olan Türkiye’nin kuzeyinde hırçın Ka cazibeli ve ihtişamlı coğrafyası, son derece güler yüzlü ve misafirperver bölge insanıyla ülkemizde fark yaratan nadide şehirlerden bir tanesidir. Ordu’da bulunan Ulugöl özellikle sonbahar aylarında büyülü görünüşüyle gören herkesi mest eden bir özelliğe sahip olmakla birlikte yine sonbahar aylarında ağaçların yapraklarını dökmesiyle birlikte sadece kartpostallarda karşılaşılabilecek doğal güzelliklerin yer yüzündeki cennetini gösteriyor. Pek çok canlıya ev sahipliği yapan bu göller bölgesinde irili ufaklı doğa anın sunduğu pek çok doğal göller mevcut. Doğal bir turizm sunan şehir adeta Karadeniz Bölgesinin sahip olduğu bütün özellikleri bünyesinde barındırıyor. Kışın iç bölgelerde kar yağışı görünüyor olmakla birlikte yüksek rakımlarda bulunan dağlarda Mayıs ayına kadar kar erimez ve muhteşem bir ambiansın oluşmasını sağlar. Kıyı bölgelerinde yayla turizmi, trekking ve yamaç paraşütü gibi pek çok aktivitenin yapılması konusunda seçenek sunan Ordu, yerli ve yabancı turistlerin daima ilgi odağı olarak bilinmektedir. Pek çok imparatorluğun ve devletin bileşenlerinden biri olan şehir binlerce yıllık tarihe sahip olmasından dolayı adeta kültürel bir miras olma özelliği gösteriyor.

Sizde Ordu’nun muhteşem doğal güzellikler, yemekleri, doğal aktiviteleri ve kültürel mirasının sunmuş olduğu güzelliklerden faydalanmak istiyorsanız Ordu Hava Alanı Transfer veya Giresun Hava Alanı Transfer linkine tıklayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ordu için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

Ordu için popüler transfer rotaları.

Ordu

Ordu hakkında daha fazlasını keşfedin.

Profesyonel bir sürücü müsünüz? Şehrinizde ATL Sürücüsü Olun

Sürücü ekibimize katılın ve küresel ATL deneyiminin bir parçası olun. ATL, sizi havaalanından veya limandan bir transfere ihtiyaç duyan ve şehre sıcak bir giriş yapmak isteyen gezginlerle bağlantı kurar.

HEMEN KAYIT OL!