Sık Sorulan Sorular

İlk rezervasyonunuz esnasında bilgilerinizi bir defa eksiksiz olarak doldurmanız yeterlidir. Sonra ki rezervasyonlarınız da uçuş kodunuza ve transfer saatinizi kontrol etmeniz ve doğru giriş yapmanız yeterlidir. İsterseniz hesabınıza giriş yapıp güncel bilgileri girebilirsiniz.

Transfer aracınız uçağınızın iniş anından itibaren 60 dakika boyunca sizi beklemektedir. Alan çıkışında gecikmeniz durumunda mutlaka Air Transfer Lines ile iletişime geçiniz.

Rezervasyonunuzun ardından sürücümüzün resmi ve aracımızın plakası mail olarak size gönderilmektedir. Ayrıca araçlarımız da Air Transfer Lines logolarımız bulunmaktadır.

Hiç endişe etmenize gerek yok. Air Transfer Lines sistemin de ki sorgulama araçları, uçuş kodunuzdan uçağınızın iniş saatini sürekli kontrol eder. Uçuşunuz da bir rötar olması durumunda, sistemimiz otomatik olarak sürücüye bilgilendirme yapar ve sürücü sizi siz çıkana kadar bekler.

Rezervasyonunuz da herhangi bir değişiklik veya iptal olması durumunda hiçbir ücret kesintisi olmadan ödeme yaptığınız kredi kartı veya hesabınıza 3-10 iş günü arasında iade olmaktadır. İade süresini ilgili banka yürüttüğü için erken veya geç yapılmasın da bir müdahalemiz yoktur.

Türk Hava Yolları Miles & Smiles mil puanlarınız transferinizin gerçekleştiği ay sonunda TK hesabınıza yüklenmektedir.

Güvenlik mail adresi, seyahatiniz sonrası, ailenizden biri ve ya arkadaşınızın sizin uçuşunuzdan başlayıp, otele ulaşana kadar, bütün seyahat adımlarınızdan haberdar olmasıdır. İlk geldiğiniz de olası internet ve ulaşım problemleri için geliştirilmiştir. Uçağınız indiğinde veya transfer aracına bindiğinizde ve otele ulaştığınız da “ Merhaba, Misafirimiz hava alanından çıkış yapmış ve transfer aracımıza binmiştir”, “Merhaba, misafirimiz oteline ulaşmıştır.” Formatlarında ailenize veya iş arkadaşlarınıza bilgilendirme maili gönderilmektedir. Tamamen isteğinize bağlıdır…

Herhangi bir eşyanızı unutmanız durumunda, tek yapmanız gereken, sitemizin canlı destek kısmına yazabilir, çağrı merkezimizi arayabilir ya da hesabınız içerisinden destek talebi oluşturabilirsiniz. Eşyanız en kısa sürede size teslim edilecektir.

Araçlarımız her transfer işleminden sonra, dezenfekte edilmektedir. Her transfer işlemi arasında 20 dakika araç temizliği ve havalandırma işlemi için zaman ayrılmaktadır.

Evet. Rezervasyon esnasında bildirmeniz durumunda transfer hizmetinizi sağlayacak olan özel araçlarımız ile hizmetinizi alabilirsiniz. 12 saat önce yapılan rezervasyonlar da geçerlidir.

Evet. Rezervasyon esnasında belirtmeniz durumunda bebek koltuğu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 6 saat önce yapılan rezervasyonlar da geçerlidir.